Osobní nástroje
  •  
Nacházíte se zde: Úvod Pro uživatele Zpravodaj JIB

Zpravodaj JIB


Jelikož se projekt JIB rychle vyvíjí, přibývá nových rysů a zdrojů, rozhodli jsme se vás informovat i jiným způsobem, než jen pomocí Info portálu. Vydáváme proto Informační zpravodaj JIB, ve kterém naleznete všechny nové informace v ucelené podobě. Informační zpravodaj JIB vychází jako občasník s nepravidelnou periodicitou a bude vás souhrnně informovat o vývoji projektu, nových verzích používaného SW, o nových funkcích, informačních zdrojích atd. Naleznete zde i doporučení, jak s JIB co nejlépe pracovat. Zpravodaj zasíláme pomocí e-mailu v příloze ve formátu PDF (pokud nemáte instalovaný Adobe Reader, můžete ho stáhnout zde).


Odebírání zpravodaje

Pro přihlášení k odběru zpravodaje zadejte vaší e-mailovou adresu:

 

 

Pokud je vaše adresa zaregistrována a nepřejete si další zasílání zpravodaje, napište prosím na jib-support@cuni.cz.

Rádi bychom Vás upozornili na chování elektronické konference jib-info@cuni.cz, která slouží pro rozesílání zpravodaje. Pokud by Vám zpráva se zpravodajem nebo jiná aktualita nemohla být na registrovanou e-mailovou adresu doručena, byli byste z konference automaticky vyřazeni. To se může stát například v případě, že Vaše e-mailová schránka je přeplněná. Pokud by se Vám toto přihodilo, přihlašte se prosím do konference znovu.

 

Od roku 2015 vychází Zpravodaj jednou ročně v podobě webových stránek na tomto portálu. Zpravodaj v této podobě srhuje ve stručné podobě novinky a statistiky za uplynulý rok:

 

Archiv Zpravodaje ke stažení:

Akce dokumentů