Osobní nástroje
  •  
Nacházíte se zde: Úvod Novinky AccessEngineering (McGraw-Hill)

AccessEngineering (McGraw-Hill)

Zajímá vás obor inženýrství a rádi byste využívali odborné zahraniční publikace z tohoto oboru? Pak je pro vás určena digitální knihovna AccessEngineering nakladatelství McGraw-Hill

AccessEngineering zpřístupňuje obsah publikací nakladatelství McGraw-Hill zaměřených na techniku, strojírenství a inženýrství. V databázi jsou zahrnuta i nejnovější vydání stěžejních publikací z těchto oborů. Literatura je řazena do 14 hlavních oborových kategorií, např. biomedicínské inženýrství, chemické, civilní inženýrství atd. Uživatelům je v rámci AccessEngineering k dispozici také slovník – McGraw-Hill Dictionary of Engineering, který obsahuje více než 18 000 hesel zahrnujících synonyma, akronymy, zkratky a průvodce výslovností každého termínu.

Bibliografické záznamy včetně obsahu i náhledů obálek jsou v rámci databáze přístupné zdarma, plné texty publikací pouze na základě předplatného (k dispozici i nabídka platby pay-per-view). Zdarma je uživatelům nabízen také omezený náhled do knihy.

Tento zdroj naleznete v Profi hledání ve speciální kategorii Digitální knihovny a v předmětové kategorii Technika, technologie.

Akce dokumentů