Osobní nástroje
  •  
Nacházíte se zde: Úvod Novinky Nová podoba Info portálu JIB

Nová podoba Info portálu JIB

Info portál JIB v novém kabátě!

Informační portál JIB nyní naleznete nejen v novém rozhraní, ale změnila se také jeho struktura a uspořádání. Nejvýraznější změnou je vytvoření portletu Služby (vlevo nahoře), který shromažďuje informace o všech službách, které JIB nabízí nejen koncovým uživatelům, ale také knihovnám.  

Pohodlný pohyb mezi jednotlivými složkami umožňuje navigace v horním menu. Naleznete zde integrovaný vyhledávač JIB, složky Pro uživatele (obsahuje zejména různé nápovědy a pomůcky pro vyhledávání), Pro knihovny (nabízí informace o možnostech zapojení zdrojů knihoven do JIB, propagační materiály atd.), více informací o celém projektu JIB je k dispozici v záložce O projektu.

Samozřejmě nechybí ani Akce informující o konaných nebo již minulých konferencích, seminářích či školeních, dále portlet obsahující novinky z dění v JIB a portlet odkazující na oborové brány KIV, MUS, ART a TECH.

Doufáme, že nový vzhled i uspořádání portálu pro vás bude přínosem a naleznete zde všechny potřebné informace týkající se JIB.

Budeme rádi za jakékoliv vaše připomínky, návrhy či náměty, které můžete vyjádřit pomocí složky Fórum nebo prostřednictvím kontaktního fomuláře.

Akce dokumentů