Osobní nástroje
  •  
Nacházíte se zde: Úvod Novinky Nové databáze zapojené do JIB a JIB+

Nové databáze zapojené do JIB a JIB+

Do indexu Primo Central byly zapojeny dva zcela nové zdroje

Do indexu Primo Central, který slouží především k rychlému a pohodlnému nalezení zahraničních článků a dalších odborných titulů, byly přidány dvě zcela nové databáze. 

  • Israel Gerontological Data Center (IGDC Bibliographic Database) - databáze nabízí širokou škálu zdrojů z literatury v oblasti stárnutí a gerontologie v Izraeli. Naleznete zde díla v hebrejštině a angličtině zveřejněné od roku 2000 izraelskými výzkumníky a / nebo přímo poskytovateli služeb. Tato kolekce zahrnuje např. novinové články,  výzkumné zprávy, diplomové práce a disertační práce a další publikace. Ačkoli se jedná o šedou literaturu, můžete u některých záznamů nalézt přístup k plnému textu.
  • The American Institute of Aeronautics and Astronautics (The American Institute of Aeronautics and Astronautics (AIAA) Publications) -  institut AIAA je známý jako významný světový vydavatel dokumentů z oblasti letectví a kosmonautiky (časopisy/technické články, knihy, národní a mezinárodní standardy apod. ). Velmi důležitá je také jeho archivační činnost leteckého průmyslu, která sahá až do počátku 20. století.

K prohledávání indexu Primo Central, a tedy i těchto zdrojů, slouží JIB+ a položka "Zahraniční články" v JIB

Akce dokumentů