Osobní nástroje
  •  
Nacházíte se zde: Úvod Novinky Nové zdroje v JIB a JIB+

Nové zdroje v JIB a JIB+

Nové zdroje zapojené do Primo Central Index

Do indexu Primo Central, jehož prostřednictvím lze vyhledávat zahraniční odborné články, vědecké příspěvky a zprávy z celé škály vědních oborů, se zapojili noví poskytovatelé databází. Nově Vám tak v JIB a JIB+ můžeme nabídnout následující zdroje:

  • ACI Scholarly Blog Index (ACI Information Group) – přístup k blogu příspěvků akademických pracovníků ze všech vědních oborů. Pro předplatitele ACI je možný přístup také k plným textům.
  • Le GERFLINT Synergies (Groupe d’Etudes et de Recherches pour le Français Langue Internationale (GERFLINT)) – databáze slouží k publikování a šíření frankofonních vědeckých materiálů, které se vztahují k „Foundation House of Human Sciences“ se sídlem ve Francii. Všechny publikace jsou volně přístupné on-line.
  • Freedonia Focus Industry Market Research Reports (The Freedonia Group) – prostřednictvím databáze lze vyhledat rešerše, zprávy, analýzy či prognózy amerického a mezinárodního průmyslu a trhů. Zprávy jsou dostupné pro předplatitele či pro individuální stažení.  

 

 

 

Vyhledávání v těchto zdrojích je možné prostřednictvím JIB-Zahraniční články a JIB+

Akce dokumentů