Osobní nástroje
  •  
Nacházíte se zde: Úvod Novinky Nové zdroje v JIB a JIB+

Nové zdroje v JIB a JIB+

Do indexu Primo Central jsme přidali nové zdroje, které rozšíří počet zahraničních zdrojů, ve kterých lze vyhledávat. Hodně zdrojů bylo přidáno v rámci poskytovatele Alexander Street Press, dnes Vám však chceme představit zcela nové poskytovatele databází.

  1. BCC Research - BCC Market Research Reports - společnost zabývající se sledováním změn ve vědě, průmyslu a nejnovějších technologiích. Zprávy poskytují detailní přehled o technologickém a vědeckém vývoji v průmyslových, farmaceutických a high-tech organizacích včetně sledování pokroku v nanotechnologiích. 
  2. SUNMEDIA - PierOnline Books poskytuje přístup k publikacím z oblasti medicíny, ošetřovatelství a farmacie japonských nakladatelů. Ti, kteří nemají předplatné, mohou využít možnost zakoupení jednotlivých kapitol. PierOnline Journals poskytuje přístup k více než 50 odborným periodikům z oblasti medicíny, farmacie a ošetřovatelství z japonské produkce. Ti, kteří nemají předplatné, mohou využít možnost zakoupit si jednotlivé články.
  3. Teton - STAT!Ref je online knihovna elektronických knih a dalších zdrojů určených pro studenty a vědce medicíny. 
  4. Hamburg University Press - Hamburg University Press Online-Zeitschriften, Hamburg University Press Programm - univerzita podporuje Open Access přístup, publikace jsou tedy určeny k volnému čtení a stahování. Thesis Server je centrální uložiště pro disertace hamburské univerzity; záznamy by měly obsahovat také odkaz na plný text. 
 
Vyhledávání v indexu Primo Central je tradičně možné v rámci rozhraní JIB+ a v klasické JIB- Zahraniční články
Akce dokumentů