Osobní nástroje
  •  
Nacházíte se zde: Úvod Novinky Primo Central NK ČR obohaceno o další zdroj

Primo Central NK ČR obohaceno o další zdroj

Využíváte v JIB Primo Central NK ČR? Pak vás jistě potěší zpráva, že jeho obsah byl rozšířen o informace z další licencované databáze, tentokrát z databáze e-knih

V souhrnném indexu Primo Central NK ČR, který nabízí informace z licencovaných databází předplácených Národní knihovnou ČR, nyní naleznete i databázi e-knih s názvem ebrary.

Multioborová plnotextová elektronická knihovna ebrary Academic Complete obsahuje více než 50 000 titulů ze 16 klíčových oblastí aktuální zahraniční akademické literatury. Databáze zahrnuje publikace z historie a politologie, ekonomiky a managementu, lingvistiky a literární vědy, práva a mezinárodních vztahů, přírodních věd, psychologie, náboženství a filosofie, sociologie a antropologie.
Kolekce obsahuje publikace světových akademických nakladatelství, v první řadě amerických a britských univerzit (Yale University Press, University of California Press, Oxford University Press, Cambridge University Press, Manchester University Press apod.), ale i jiných renomovaných nakladatelů vědecké literatury (Brill Academic Publisher, Greenwood Press, John Benjamins Publishing, Kluwer Academic Publishing, Springer a další).

Neznáte-li Primo Central a máte-li zájem se o něm dozvědět více, podrobnější informace naleznete zde


V Primo Central NK ČR je možné vyhledávat ve Snadném hledání v přednastavené skupině zdrojů „Zahraniční články – licencované“ nebo v rámci Profi hledání.


Akce dokumentů