Osobní nástroje
  •  
Nacházíte se zde: Úvod Novinky Už jste vyzkoušeli nové rozhraní JIB+ ?

Už jste vyzkoušeli nové rozhraní JIB+ ?

Už jste vyzkoušeli nové rozhraní JIB+ ?

JIB+

Máte rádi jednoduché a rychlé vyhledávání zahraničních článků? Zajímají Vás příspěvky v zahraničních licencovaných i volných databázích? Pak především pro Vás je určeno nové alternativní rozhraní JIB+, o kterém jsme informovali v novém Informačním zpravodaji JIB.

Největším přínosem JIB+ je především vyhledávání v indexu Primo Central, který obsahuje záznamy nejenom z licencovaných článkových databází, ale také z digitálních knihoven, repozitářů a dalších zdrojů. Část záznamů je dostupná také v plném textu.

V JIB+ naleznete také všechny zdroje, které jsou v současné době zapojené do Jednotné informační brány  a navíc zde můžete využít také Vaše údaje pro přihlášení do konta v JIB. V JIB+ si můžete sestavovat vlastní skupiny zdrojů nebo si určit preference řazení výsledků tak, aby co nejvíce vyhovovaly Vašim potřebám.

Nové rozhraní JIB+ je dostupné na adrese http://plus.jib.cz a odkaz naleznete také na www.jib.cz, tak neváhejte a vyzkoušejte nové možnosti hledání. Uvítáme vaše názory a zkušenosti s novým rozhraním JIB+.

Akce dokumentů